O nas

Stworzyliśmy  CENTRUM EDUKACJI „EDU-MATH”  w celu zaspokojenia potrzeb mieszkańców  mających świadomość, iż dobre wykształcenie jest podstawą  sukcesu w dzisiejszym świecie. Stworzyliśmy własny program nauczania, w którym  stawiamy na indywidualizację, dlatego uczymy w małych maksymalnie 10 osobowych grupach. W prestiżowych liceach próg przyjęcia ucznia wynosi nawet 180 punktów.

 

Nasze zajęcia są dostępne dla każdego – od ucznia z problemami w szkole, po osobę która bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Program nauczania dostosowujemy elastycznie do indywidualnych możliwości i potrzeb ucznia, a wybór ten poprzedzany jest wcześniejszą diagnozą kompetencji matematycznych. Uczniowie ćwiczą materiał, który zawsze pojawia się na egzaminie. Nauczyciele zwracają uwagę na błędy, które przez niedopatrzenie popełniają zdający.

 

Zdajemy sobie sprawę, że w szkołach pracuje wielu doświadczonych i sumiennych nauczycieli, jednak nauczanie matematyki bywa często nieskuteczne. Przepełnione, ponad 30-osobowe klasy, a co za tym idzie ograniczona możliwość indywidualnego podejścia do ucznia, skutkuje tym, że mogą wystąpić trudności w opanowaniu podstawowego materiału.
pexels-karolina-grabowska-5412432